BENTLEY CONTINENTAL GT3 - BASE MOD V0.90

Több
2017 okt. 23 18:45 - 2017 okt. 23 19:14 #150 Írta: Szántai László
Szántai László létrehozta a témát: BENTLEY CONTINENTAL GT3 - BASE MOD V0.90

Íme az első tesztelhető verziója a Bentley-nek:

LINK

Ajánlott tesztpálya: LINK

A véleményeket ide várom kommentben! :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 23 19:14 Írta: Szántai László.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 23 21:03 #151 Írta: Balázs Béla
Balázs Béla válaszolt a témára: BENTLEY CONTINENTAL GT3 - BASE MOD V0.90
Hali!
Első vagyok :-)
A viccet félretéve a saját véleményem:
Szép a kinézete, a külső hangok nagyon jók, de a belső hangja nem tetszik, kivéve motorfékezéskor.
Egy kicsit rally-san vezethető. Dülöngél, kanyarban sokat csúszkál, fékezéskor bekap a hátulja, bármennyire is előre teszem a fékerőt.
Az Audihoz képest nagyon nehezen kezelhető. Alap setuppal mentem mindkét autóval, ég és föld... (Lehet, hogy komolyabb állítgatás után megváltozik, de ennyire mélyen nem mentem bele)
Érdekes még, hogy szinte azonnal visszaejti alapjáratra a fordulatot, amint elveszem a gázról a lábam, lehet, hogy ezért csúszik meg a hátulja fékezéskor.
Elsőre ennyi lenne.
Köszönöm a lehetőséget!
Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 24 08:18 - 2017 okt. 24 08:24 #152 Írta: Szántai László
Szántai László válaszolt a témára: BENTLEY CONTINENTAL GT3 - BASE MOD V0.90

Balázs Béla írta: Hali!
Első vagyok :-)
A viccet félretéve a saját véleményem:
Szép a kinézete, a külső hangok nagyon jók, de a belső hangja nem tetszik, kivéve motorfékezéskor.
Egy kicsit rally-san vezethető. Dülöngél, kanyarban sokat csúszkál, fékezéskor bekap a hátulja, bármennyire is előre teszem a fékerőt.
Az Audihoz képest nagyon nehezen kezelhető. Alap setuppal mentem mindkét autóval, ég és föld... (Lehet, hogy komolyabb állítgatás után megváltozik, de ennyire mélyen nem mentem bele)
Érdekes még, hogy szinte azonnal visszaejti alapjáratra a fordulatot, amint elveszem a gázról a lábam, lehet, hogy ezért csúszik meg a hátulja fékezéskor.
Elsőre ennyi lenne.
Köszönöm a lehetőséget!
Sziasztok!

Szia!
Csatolva egy Setup.
Ahova másold:
STEAM\steamapps\common\rFactor 2\UserData\player\Settings\Spa-Francorchamps

A hangot megpróbálom finomítani, bár a valósnak se sokkal másabb.
A dülöngéléssel nekem is van bajom, bár arra még rá kell majd jönnöm, hogy miként lehet csökkenteni.
Idő, mint a tenger.... Ha másik modellnél rájövök valami javító momentumra, akkor helyrerakom majd ezt is.

Melléklet:

Fájlnév: Bentley.svm
Fájlméret:4 KB
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 24 08:24 Írta: Szántai László.

Több
2017 okt. 24 20:37 #153 Írta: Balázs Béla
Balázs Béla válaszolt a témára: BENTLEY CONTINENTAL GT3 - BASE MOD V0.90
Szia!
Ma is próbálgattam, ezzel a keményített setuppal 1000-szer kezelhetőbb. Nem dülöngél, stabilabb a kanyarban is.

Melléklet:

Fájlnév: Bentley_1.svm
Fájlméret:4 KB

Egy baj van csupán, fékezéskor nem szabad 1-be visszaváltani, mert szinte blokkolja a hátsó kerekeket.
Viszont tényleg nagyon tetszik, ez a kedvencem a Blancpain Gt szériában!
Mellékletek:

Oldalmegjelenítési idő: 0.611 másodperc