Hiányzás jelzése

Több
2017 júl. 10 17:39 #123 Írta: Administrator
Administrator létrehozta a témát: Hiányzás jelzése
Ha előre tudod, hogy következő vagy bármelyik futamra nem tudsz eljönni, akkor ide írd meg nekünk.
Így az ilyen alkalmakat igazoltnak tekintjük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 10 19:58 #137 Írta: Barna Máté
Barna Máté válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Lebetegedtem, nem tudtam jönni a versenyre torokfájás taknonyskodás, szemfájás minden volt... gondoltam beverek egy liter bort aztán jó lesz úgy, de úgy sem lett jó xD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 23 13:00 #141 Írta: Szabó György
Szabó György válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Üdv! A mai futamon nem leszek, a következőre már jövök

Több
2017 szept. 23 20:46 #142 Írta: Miklós Tamás
Miklós Tamás válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Utólag jelzem a hiányzást. Ledobott vagy valami történt, de már megszoktam az ilyen gyökér technikaidolgokat. Sajnálom hogy nem tudtam indulni.

Több
2017 okt. 06 20:31 - 2017 okt. 06 20:32 #145 Írta: Czakói Erik
Czakói Erik válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Helló, sziasztok, sajnálom holnap nem leszek a versenyen mert éjszaka utazom Lengyelországba , sajnos ez a kamionszakma , mindig valami közbe jönn. E héten már lenyomtam pár 1000 kilométert , de mit csinljak ez van.
Lacikám köszönöm a megértést a következő futamon ott leszek. A holnapi versenyre sok szerencsét kivánok mindenkinek :) Sziasztok ...
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 06 20:32 Írta: Czakói Erik.

Több
2017 okt. 08 20:02 #146 Írta: Szántai László
Szántai László válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Sziasztok!

A tegnapi futamot (Lausitzring) jeleztem PM-ben Gyurinak, hogy nem veszek részt, mert brutál fogfájásom volt egész nap. :(
A következő futamra már jövök, ha tetszik ha nem! :evil:

Több
2017 okt. 20 18:31 #147 Írta: Balázs Béla
Balázs Béla válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Sziasztok!
A holnapi futamon (okt. 21.) sajnos nem tudok indulni. Vendégségbe megyünk, és későn érünk haza.
Jó versenyt mindenkinek! Sziasztok!

Több
2017 okt. 21 18:03 #148 Írta: Czakói Erik
Sziasztok.
Sajnos a mai futamon se leszek, most értem haza munkából. Köszönöm a megértést és sok szerencsét kivánok mindenkinek a mai versenyen. Sziasztok.

Több
2017 nov. 02 17:13 #154 Írta: Gortva József
Gortva József válaszolt a témára: Hiányzás jelzése
Szasztok
A 11.04.-i futamon meló miatt nem tudok részt venni.

Több
2017 nov. 04 19:23 #155 Írta: Szántai László
Hali!

A mai 11.04-i futamon nem tudok részt venni családi ok miatt.
Bébicsősz projekt :unsure:

Több
2017 nov. 04 21:32 #156 Írta: Czakói Erik
Sziasztok,

Sajnos nem leszek a mai futamon se , mert késő értem haza munkűból.
Köszönöm a megértést , és sok szerencsét kivánok mindenkinek a mai versenyen.
Sziasztok.

Több
2017 nov. 17 19:00 #157 Írta: Czakói Erik
Sziasztok,
Sajnálom de nem leszek a holnapi futamon se.
Nagyon szomoru vagyok hogy olyan sok versenyt ki kell hagyon, sajnos minden szombaton dolgozom , és késő este érek haza. Már nagyon hiányzik a versenyzés.
Remálem hogy már hamarosan találkozunk ujra a páyán.
Köszönöm a megértést , és sok szerencsét kivánok mindenkinek a holnapi versenyen.
Sziasztok.

Több
2017 nov. 18 00:20 #158 Írta: Szántai László

Czakói Erik írta: Sziasztok,
Sajnálom de nem leszek a holnapi futamon se.
Nagyon szomoru vagyok hogy olyan sok versenyt ki kell hagyon, sajnos minden szombaton dolgozom , és késő este érek haza. Már nagyon hiányzik a versenyzés.
Remálem hogy már hamarosan találkozunk ujra a páyán.
Köszönöm a megértést , és sok szerencsét kivánok mindenkinek a holnapi versenyen.
Sziasztok.

Figyelj, nincs veszve semmi.
Januártól új bajnokság lesz, talán nem DTM, hanem a másik fórumban megtalálható GT bajnokság.
Ami viszont ott se lesz másként (sajnos?), az a szombat este....

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc